Výstava zvířat 2014

Vážení přátelé chovatelé

 rok s rokem se sešel a my chovatelé z Přibyslavi opět připravujeme výstavu zvířat.Budeme velmi potěšeni, když se se svými zvířaty této výstavy zúčastníte a budete tak svůj chov prezentovat.Letos bude tato výstava již posedmé v novém areálu a také vzpomeneme již 71 let od založení chovatelského spolku v Přibyslavi.Budeme také velmi rádi , když tuto výstavu se svými přáteli a příbuznými navštívíte případně doporučíte dalším svým známým a podpoříte tak naší ZO pro další činnost. V příloze si můžete vytisknout přihlášku a co nejvíce zvířat přihlásit.Vytisknete li si také plakát a vyvěsíte ho ve své obci nebo městě,budeme Vám velmi vděčni.

Zorganizování takovéto akce není vůbec jednoduché.Kdo z Vás měl možnost podílet se na pořádání nějaké výstavy, moc dobře ví, co mám na mysli.Tato výstava nabízí dobrou příležitost prohlídnout si velkou řadu zvířat, ale také se setkat s přáteli.

Budete-li vystavovatelé,tak  Vám přeji dobré umístění Vašich zvířat.Budete-li kupující, tak dobrý nákup. A jestliže vyrazíte na výstavu jen tak na výlet, tak se na výstavě dobře bavte.Vězte, že za všemi těmi zvířaty,která tu uvidíte se skrývají stovky hodin chovatelské práce a spousta neutuchajícího nadšení.

Těšíme se na Vaše zvířata a Vaší návštěvu.

 

Za ZOČSCH Přibyslav Ladislav Mokrý